bitvazaurozay

Коли наші люди прозріють? Я вже мовчу про схід та південь України

Настоятель Свято-Миколаївського жидичинського монастиря УПЦ КП Архімандрит Константин (Марченко) опублікував у себе на сторінці в Facebook емоційний пост про людей, які розносять і благословлять «русский мир», коли їх дітей вбивають на сході України.

«Коли наші люди прозріють? Я вже мовчу про схід та південь України. Тут, на заході, в Древньому Жидичині, люди вперто ратують за руський мир (верхом цинізму є, що роблять вони це у вишиванках, але у храмах, де поминається Кирил, у конфесії яка приймає в Луганську присягу в бойовиків, присягу на вірність Росії, присягу, яка зобов'язує вбивати українців з таких сіл як Жидичин Кульчин Озерце Клепачів).

А місцеві і далі вдячно хлопають в долоні цим руським поводирям бо вони "наші батюшки", які роблять "добрі" справи - пакети з продуктами роздають. Ото ціна питання! Люди і далі Вперто вірять в московські байки про "канонічність", "благодатність", жах, просто жах. І не погані ж люди, освітчені, держслужбовці. І коли ти про це говориш, відразу зауваження - чого ви монахи лізете в політику?

Коли мовчиш, вони "не політично" відмовляються співчувати материнській трагедії і похоронити дитя, вони далі глумляться над почуттями віруючих чинять хулу на Духа Святого і перехрещують, перевінчують бо в них така команда з центру. Та ще й оббріхують, що це канонічно. По канонах священнослужителем може стати той, кому сповнилось 30 років - багато в нас тут канонічних? Ще багато є що сказати, але це очевидно зайве. Вчили святі Отці православної Церкви: говори тоді, коли маєш щось краще за мовчання.

Простіть це так, миттєві емоції, які зазвичай намагаюсь тримати при собі аби не усугубляти релігійної ситуації. Інтерв'ю раджу переглянути і симпатикам і опонентам», – написа він.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.