bitvazaurozay

Боксер Усик вийшов на бій з Брієдісом у футболці від російського бренду "Бойова Русь"

27 січня для виходу на ринг в півфінальному бою Всесвітньої боксерської суперсерії проти латвійця Майріса Брієдіса український боксер кримського походження Олександр Усик вирішив надіти продукцію бренду "Бойова Русь", яку деякі експерти визначають як "православно-фашистський бренд", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Ua-football.com.

Власник поясів чемпіона світу за версією WBO і WBC Олександр Усик відомий своєю релігійністю і є прихильником УПЦ (МП).

Після нещодавнього походу до митрополита Онуфрія на боксера відразу ж накинулися з критикою, оскільки на зустріч з очільников УПЦ (МП) спортсмен пішов якраз після скандалу з відмовою духовенства відспівувати хрещену в УПЦ КП дитину.

Тепер на ринг проти Брієдіса Усик вийшов у футболці бренду "Бойова Русь", який деякі експерти визначають як "православно-фашистський бренд".

Слоган фірми звучить як "Сделано в России. Сделано с душой", а обличчям бренду є прибічники "русского міра" Джефф Монсон, Сєрґєй Бадюк та інші діячі.

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.