bitvazaurozay

На Кіровоградщині монастир МПвУ оштрафували на 105 тисяч за порушення містобудівного законодавства

На Кіровоградщині управління Олександрійської єпархії УПЦ (МП) подало позов до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, у якому просить скасувати постанови щодо порушення містобудівного законодавства. Мова йде про перевірку інспекторів ДАБІ в жовтні 2016 року, за результатами якої єпархію оштрафували на 105 тисяч гривень, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Аleksandriya.co.ua.

Декілька років тому Олександрійська єпархія реконструювала монастир, що розташований на мікрорайоні "Перемога" по Новопразькому шосе, 127, у приміщенні колишньої школи №13. Згодом місцеві жителі почали скаржитися на "димову завісу", яка виникала через опалення приміщень монастиря.

У жовтні 2016 року до монастиря в черговий раз завітали інспектори будівельного нагляду Управління ДАБІ у Кіровоградській області. За результатами перевірки вони виписали штрафи сумою 1700 грн та 103500 грн за порушення містобудівного законодавства. Монастир спробував вирішити проблему, подовживши трубу котельні.

Крім того, управління Олександрійської єпархії оскаржило дії інспекторів ДАБІ, вимагаючи визнати протиправними та скасувати Постанови від 27.10.2016. Спочатку справу мали розглядати в Кіровоградському окружному адмінсуді, але там не змогли зібрати колегію у складі трьох суддів. Тоді справу передали до Черкаського окружного адміністративного суду. Однак і там єпархію чекала невдача - через відпустку одного з суддів колегію не вдалося зібрати й там.

Врешті-решт позов Олександрійської єпархії до ДАБІ погодився прийняти до свого провадження Окружний адміністративний суд міста Києва. Судове засідання має відбутися 7 лютого 2018 року о 15:45.

Тепер кількарічна історія з реконструкцією монастиря на "Перемозі" дійшла й до столиці. Наразі управління Олександрійської єпархії УПЦ (МП) має статус боржника.

Також нещодавно стало відомо, що Міськрада Олександрії передасть єпархіальному управлінню УПЦ приміщення в міській лікарні №1 на пільгових умовах на 49 років. У ці ж дні глава УПЦ нагородив орденомміського голову Олександрії.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.