bitvazaurozay

У патріаршому соборі УПЦ КП звершено похорон космонавта Леоніда Каденюка


2 лютого у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі УПЦ КП молитвою провели в останню путь героя України, першого і єдиного космонавта незалежної України Леоніда Каденюка, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Чин похорону очолив єпископ Одеський і Балтський Павло. Йому співслужили настоятель Свято-Володимирського собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму.

Помолитись за упокій душі прийшли рідні та близькі, представники Аерокосмічного товариства України, друзі та знайомі.

Наприкінці богослужіння єпископ Павло звернувся до присутніх зі словом, у якому закликав до молитви за упокій душі новопреставленого, що є проявом нашої любові та світлої пам'яті.

Напередодні, 1 лютого ввечері тіло новопреставленого Леоніда Каденюка було привезене до Свято-Володимирського патріаршого кафедрального собору. У храмі була звершена панахида за упокій душі новопреставленого раба Божого Леоніда, яку очолив єпископ Одеський і Балтський Павло у співслужінні духовенства храму. Цілу ніч у соборі біля труни померлого читався Псалтир із молитвами за упокій душі спочилого, а зранку, перед чином похорону, була відслужена заупокійна літургія.

Леонід Костянтинович Каденюк - льотчик-випробувач 1-го класу, космонавт, генерал-майор авіації, перший і єдиний космонавт незалежної України, народний депутат України 4-го скликання, Народний посол України, герой України, президент Аерокосмічного товариства України, радник прем'єр-міністра України та голови Державного космічного агентства України, почесний доктор Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича. Народився 28 січня 1951 року в селі Клішківці на Буковині в родині вчителів. У 1995 році потрапив до групи космонавтів Національного космічного агентства України. Пройшов підготовку до космічного польоту в NASA на американському космічному кораблі багаторазового використання як спеціаліст з корисного навантаження. З 19 листопада до 5 грудня 1997 року Каденюк здійснив космічний політ на американському шатлі «Колумбія». Під час польоту виконував біологічні досліди, що були пов’язані з рослинами. Леонід Каденюк – автор п’яти наукових праць, торік видав книгу під назвою «Місія – Космос». 31 січня 2018 року у віці 67 років помер раптово під час пробіжки у районі Царське село в Києві.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.