bitvazaurozay

Міськрада Олександрії передасть єпархіальному управлінню МП приміщення в міській лікарні


Нежитлове приміщення загальною площею 53,9 м², що знаходиться на території міської лікарні № 1 міста Олександрія Кіровоградської області, планують віддати в оренду на 49 років управлінню Олександрійської єпархії Української Православної Церкви (Московського патріархату), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на міський сайт Аleksandriya.co.uа.

Відповідний проект рішення оприлюднили на офіційному сайті Олександрійської міськради 19 січня.

Приміщення знаходиться на території лікарні на вулиці Ярмарковій, 15. На даний момент приміщення перебуває на балансовому обліку міської лікарні № 1.

Як ідеться в тексті проекту рішення, приміщення передадуть "для розміщення структурних підрозділів єпархіального управління".

В проекті рішення міськради, опублікованому 23 січня, пропонується встановити орендну плату для єпархії в сумі 1 гривні на рік за весь період оренди.

Рішення про передачу приміщення в оренду має затвердити Олександрійська міська рада.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.