bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Спаський собор став приватною власністю?

На Чернігівщині перебуває агітпоїзд "Потяг єднання "Труханівська Січ", у складі якого 250 юнаків та дівчат, переважна більшість яких з Донецької та Луганської областей.

Приймають їх гарно - вже відвідали і Крути, і Батурин, а в Чернігові з ними зустрічалися керівники обласної державної адміністрації. Гостей цікавила не тільки історія, але і фінансування громадських організацій, система патріотичного виховання тощо.

Проте, коли на Валу для гостей проводили екскурсію, двері Спасо- Преображенського собору виявилися замкненими. Гостей не пустили в храм, пояснюючи, що він є ...приватною власністю.

Нагадаємо, що Спаський собор Чернігова є пам'яткою національного значення українського народу, зведений майже водночас із Софією Київською, є однією з пам'яток домонгольської доби.

Обурення на прес- конференції в обласній адміністрацій фактом зневаги до учасників потягу єднання висловила заступник голови - керівник апарату Наталія Романова.

А вся причина полягає в тому, що Спаський собор перебуває в користуванні УПЦ Московського патріархату. Відтак духовні окупанти і вважають храм приватизованим. Недарма там виставлені "ікони" із зображенням російського імператора Ніколая II та його сім'ї.
Спаський собор став приватною власністю? - 23-Бер-17 - Всеукраїнська тижнева газета 'Сіверщина'
Tags: 5-та колона, МПвУ, скандалы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments