bitvazaurozay

Собор на лайні


Отець Миколай Котеленець - прилуцький благочинний, настоятель Спасо- Преобрженського собору, все лякав змосковлених прихожан карами небесними, але вони прийшли з-під землі. Якраз після того, як він благочестивенько так, канонічно освятив воду на Водохреща - кара і рвонула. Прямо біля самісінького собору - тепер хоч місток перекидай - розлилося море вонноє (слово благо- перед цим словом слід закреслити, бо смердить) каналізації. Московський патріархат у Прилуках тепер не пахне благовоніями, а тільки воніями, себто фекаліями.

Не злорадствую, бо страждають прилучани - а це люди інтересні: у них такі перипетії відбуваються, що куди там "губернському хутору Чернігову" (Л.Глібов)! Скажімо, Прилуки твердо тримають статус кримінальної столиці області, про що навіть книжка вийшла - з фаміліями і описом всіх ОЗУ. Навіть підмосковні - солнцевські бандити прекрасно знають Прилуки. От тільки не знаю чи є в тій книжці детально про групу "Європа", представлену зараз навіть у Верховній Раді вірним депутатом Юлії Тимошенко.

Або взяти епопею Прилуцького аеродрому - містяни добре знають у чиєму маєтку плити його лежать...

Чи обрання\призначення головихи у Прилуках - кандидатка від БЮТу пройшла і зайшла, і возглавила. От тільки, коли аварія засмерділа, головихи у місті ... не виявилося. Кажуть, захворіла аж до обласної лікарні. Буває. Особливо, коли так гарцювать на зборах земляцтва та співать у клубі... Куди тут уже до лайна!

Що ж до згаданого отця благочинного московського патріархату Миколая Котеленця, то пригадується, як він вірнопіддано організовував хресний хід з протестом проти надання Київському патріархату єдиного храму. А Бог же шельму мітить! І на рясу не дивиться! І на покровителів з мандатами, яких купили до МП розповіддю про розбійника, що покаявся - вчасно розказали, що каятися треба подношеніями пакі і пакі. Але ж Бог - не фраєр!

А ще завжди кажу, що Бог має почуття гумору. Навіть чорного, чи то пак коричневого, як у Прилуках - кольору лайна. Адже у Спаському соборі Прилук похований зрадник запорізького козацтва полковник Гнат Ґалаґан. Логічно, що така церква належить Москві, задля якої він зрадив Україну. Тож і Божий гумор у тому, що рвонуло саме там. Канонічно так бахнуло. Вонмім!

Василь ЧЕПУРНИЙ

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.