bitvazaurozay

В Україні заборонили показ російського фільму "Матільда" про любовні пригоди Миколи ІІ


Мистецтвознавець Дмитро Капранов, член ради експертів при Держкіно України, заявив, що в Україні заборонений показ гучної російської кінострічки, оскільки один з учасників виробництва кіно фігурує у "чорному списку", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на News.vash.ua.

Фільм "Матільда" розповідає про історію кохання цесаревича Миколи Олександровича (майбутнього російського імператора Миколи II) і балерини Матільди Кшесинської. В Росії кінострічка викликала гучний скандал через спроби православних екстремістів спалювати кінотеатри, де демонструватиметься фільм. Минулого року у Луганську, в рамках всеросійського стояння "Росія з Богом!", під девізом "Зупинимо Матильду" відбувся молебень-протест духовенства і мирян УПЦ (МП).

Зі слів Дмитра Капранова, фільм "Матильда" заборонено для прокату в Україні, оскільки в ньому був задіяний музикант, якому заборонений в'їзд в Україну. Але імені він не оприлюднив.

"Ми зараз не дозволили прокат "Матильди" в зв'язку з формальними критеріями. Один музикант там всю цю справу робив. Він в "чорному списку". Наші глядачі можуть поцікавитися: "Як так, всього лише музикант, а ви забороняєте?". А у відповідь я їм скажу: "Ви готові купувати на базарі кавуни з нітратами? Так, там є вітаміни, але там є і нітрати. Ці люди з "чорного списку" - це нітрати, продукція, яка вважається отруйною".

Він зазначив, що мається на увазі список осіб, які представляють загрозу національній безпеці України. Очевидно, актор, про якого йдеться, брав участь в антиукраїнських акціях в Криму чи на Донбасі або публічно висловлювався з цих позицій.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.