bitvazaurozay

Церква, яка не любить свого народу, приречена на міграцію з країни

Священик УПЦ КП, який вийшов із УПЦ МП, отець Сергій Дмитрієв заявив, що Московський патріархат має покаятися за вибілення "корупціонерів, підлості, окупації і вбивств".Капелан 30-ї бригади, який перейшов після початку російської агресії в Україні з Московського до Київського патріархату, отець Сергій Дмитрієв уважає, що церква Московського патріархату піде з України. Про це він розповів в ефірі телеканала ATR.

"Церква, яка не любить свого народу, приречена на міграцію з країни. Приречена на міграцію церква, яка не підтримує своєї мови, яка не спілкується українською мовою, яка не веде богослужінь українською мовою, приречена на міграцію. От і все", – зазначив він.

На думку священика, УПЦ МП має покаятися "за благословення вбивць".

"Покаятися за те, що Московський патріархат на сьогодні є білилом корупціонерів, підлості, окупації і вбивств. Тому що це церква, яка вибілює ці вчинки", – наголосив він.

Дмитрієв додав, що Московський патріархат в Україні був "корупційною складовою" екс-президента Віктора Януковича та представників влади.

"УПЦ МП завжди пристосовувалася під владу. Це було ще за часів Радянського Союзу. Коли Сталін прийшов до влади і підім'яв під себе церкву, була велика міграція священиків. Розстрілювали священиків, і не тільки православних. І мусульман виганяли, і руйнували мечеті. Атеїстична війна була. Ця церква підлаштувалася, і вона звикла так жити. І це підлабузництво перед владою – не сказати правди в очі", – розповів він.

Священик додав, що під час Майдану тільки патріарх УПЦ КП Філарет під час молитви побажав, щоб влада думала про народ, а не тільки про себе.

Після подій на Євромайдані та початку військової агресії Росії УПЦ МП втратила десятки парафій в Україні. За даними УПЦ КП наприкінці 2016 року, 39 парафій УПЦ МП перейшли під юрисдикцію Київського патріархату.

2016 року патріарх Кирило заявив, що влада в Україні "потурає захопленню церков та утискам вірян".

У липні 2017 року Міністерство культури України закликало УПЦ МП публічно засудити військову агресію РФ проти України і припинити співпрацю з терористами з окупованих районів Донецької та Луганської областей. У серпні стало відомо, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заборонив залучати священиків УПЦ МП до капеланської служби в Національній гвардії.

Згідно з результатами опитування Центру Разумкова, яке провели в березні 2017 року, 38,8% православних в Україні зараховували себе до УПЦ КП, 17,4% – до УПЦ МП (2010 року – 22,1% і 34,5% відповідно).

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.