bitvazaurozay

Чернігів приєднався до всеукраїнської акції "Принеси ляльку!"

Вона виникла із Запоріжжя, де священик УПЦ Московського патріархату відмовився похоронити дитину, бо та була охрещена в Київському патріархаті. Його позицію підтримав місцевий єпископ московського патріархату Лука (Коваленко із Харцизька).

Нагадаємо, що охрестити людину може будь- яка людина, навіть не обов'язково священик, якщо тільки прокаже над охрещуваним "В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа!". Тож брехливі московські посилання на неіснуючі канони тут не проходять.

Тож до храмів УПЦ Московського патріархату люди несуть ляльки, як нагадування про антихристиянську сутність цієї церкви - форпосту Москви в Україні. Акція отримала небачене поширення.

Ось і в Чернігові активісти громадських організацій принесли ляльки до Спасо- Преображенського собору, Єлецького монастиря, Казанської та Воскресенської церков.

"Церкви були закриті, - пишуть активісти, - але це не завадило нам виказати свою позицію. В монастирі відмовились нам відкривати і попросили нічого не робити і піти. А ось під собором розгорнулись гарячі дискусії між учасниками акції і прихожанами церкви. Виглядало це неначе ми поспілкувались зі стіною. Тільки одна жіночка визнала цей випадок аморальним. Нашу безпеку охороняла поліція міста. Також були змушені їм пояснити, що акція мирна і провокувати або вестись на провокації ми не збираємось".

Сьогодні о 17 годині акція "Принеси ляльку" буде проведена біля Троїцького собору - головного осідку московського патріархату в Чернігові, де служить і поруч живе митрополит Амвросій (Полікопа), сини якого є громадянами Російської Федерації і працюють на фабриці московського патріарха у Софріно. Митрополиту Амвросію міська рада на чолі з Олександром Соколовим надала земельну ділянку майже 10 соток в охоронній зоні НАІЗ "Чернігів стародавній", біля стін Троїцького монастиря. Там владика Амвросій збудував приватний готель.

До речі, Троїцький собор був збудований гетьманом Мазепою, зображення якого, за даними дослідника Сергія Павленка, є на стіні цього українського храму, тимчасово окупованого російською церквою.

Василь ЧЕПУРНИЙ

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.