bitvazaurozay

"Радомір"- це бойове крило Московського Патріархату у Запоріжжі


Два дні тому кілька учасників АТО у Запоріжжі принесли ляльку під храм Московського Патріархату #Церкваокупанта. Ви про цю акцію мабуть чули. Охоронець храму викликав на підмогу проросійських тітушок, які напали і побили учасника АТО. Йому поламали кістки і тепер він потребує операції. Ці тітушки, за свідченням очевидців належать до проросійської бойової організації "Радомір", яка діє з благословення і під прикриттям Запорізької єпархії Московського Патріархату в Україні. Фактично "Радомір"- це бойове крило Московського Патріархату у Запоріжжі.
Публічним лідером "Радоміра" є громадянин України Денис Сергійович Свириденко, який ще донедавна був вчителем інформатики Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14.
Духівником тутішків з “Радоміра” є священик Запорізької єпархії Московського Патріархату - “протоієрей” Константін Колодка, який у часи режиму Януковича був капеланом запорізького “Беркута”.
Активісти Радоміра за словами моїх запорізьких друзів-журналістів - це спортсмени, колишні міліціонери і силовики, відверті сепаратисти і околоцерковні активісти Московського Патріархату, колишні активісти Партії Регіонів і КПУ, медвудчуківці. Активісти Радоміра були організаторами і учасниками спроби захоплення Запорізької облдержадміністрації і Запорізької облради у неділю, 13 квітня 2014 року. Нагадаю, що тоді у місці перемогли проукраїнські сили, а сепаратистів закидали яйцями.
Радомір бере участь у всіх проросійських акціях у Запоріжжі.
У січні минулого року вони провели у Запоріжжі спортивний турнір пам'яті загиблого “беркутівця”. Про цю акцію написав українофобський сайт “Русссская вєсна”- http://rusvesna.su/news/1485165683
У травні вони прославилися тим, що охороняли акцію “Безсмертний полк”.
https://risu.org.ua/…/…/community/religion_and_policy/67401/
Бойовиків з "Радоміра" наймає для охорони не тільки Московський Патріархат. Друзі з Запоріжжя повідомили, що тітушки з Радоміра охороняють місцеві стадіони, хоч не мають на охоронну діяльність ліцензії.
Дуже грунтовне розслідування про українофобську бойову (читай терористичну) організацію “Союз православних Радомір” провела журналіст Tatiana Derkatch. Рекомендую прочитати: https://petrimazepa.com/churchandmercenaries.html

Читаючи про тітушків із запорізького “Радоміра” у мене мимоволі напрошуються асоціації з харківським “Оплотом”. Спочтаку СБУ і МВС теж не реагували на існування “Оплоту”, а потім їхні бойовики брали участь у захопленні Харківської ОДА і облради, а пізніше влилися до терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР”.

Я сподіваюся, що все таки Служба безпеки України, Гітлянська Олена, Національна поліція України зацікавляться діяльністю цих тітушок.

 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.