bitvazaurozay

Парламентський храм МПвУ відновив роботу


У приміщенні комітетів Верховної Ради (вул. Садова, 3-А, 7 поверх) відновив роботу Свято-Володимирський Храм УПЦ (Московського Патріархату). Проводяться богослужіння, присутній священник, розміщено графік богослужінь, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Nikorupciji.org.

11 грудня Олексій Кошель, голова Комітету виборців України (КВУ), отримав офіційну відповідь від апарату Верховної Ради щодо функціонування храму, який розміщено в робочому кабінеті колишнього народного депутата І. Рибакова.

Апарат ВР повідомляє, що жодного рішення про облаштування зазначеного культового закладу Апаратом ВР не надавалося. "Тобто т.зв. храм функціонує незаконно", - робить висновок голова Комітету виборців України.

Зараз богослужіння проводять представники Синодального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної системи УПЦ (МП). "Чому УПЦ МП поставила український парламент в один перелік з виправними колоніями та слідчими ізоляторами – залишається невідомим", - іронізує Олексій Кошель.

Представники інших релігійних конфесій у зазначеному приміщенні богослужінь не проводять.

"Впродовж кількох місяців цього року приміщення т.зв храму було опечатане, а спікер ВР А.Парубій заявляв, що «існування в адмінбудівлі парламенту церкви УПЦ МП не відповідає законодавству». Очевидно, позиція «батюшок» виявилися сильнішою", - написав Кошель на своїй сторінці у Фейсбуку.

Він також виступає за міжконфесійне використання храмів у держустановах: "Чергове церковне рейдерство має стати сигналом для органів державної влади (у т.ч. Державної пенітенціарної служби) до перегляду умов функціонування культових споруд у державних установах (богослужіння мають проводитися представниками різних конфесій). Крім цього вказує на важливість прийняття законопроекту «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана ВР державою-агресором»".

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.