bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Антикорупційні активісти оприлюднили дані про елітне майно і статки Харківського митрополита МП

Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій (Олег Легкий), керуючий Харківською єпархією УПЦ (МП), володіє елітними будинками по 500 квадратних метрів, віп-квартирами й земельними ділянками у найдорожчих місцях Харкова і області, а також є співзасновником фірми «Укрзембудтур», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на на програму "Гроші" ТСН і антикорупційний портал.

Антикорупційні активісти оприлюднили дані про елітне майно і статки Харківського митрополита УПЦ
Зокрема, у житловому комплексі «Садова гірка», де мешкають найбагатші люди Харкова, на митрополита зареєстровані дві квартири і два паркомісця. Місцеві активісти кажуть, що місцем його проживання є харківський «мікрорайон мільйонерів»: там митрополиту належать три будинки і дві земельні ділянки. За оцінками експертів, ділянка там може коштувати 250-550 тисяч доларів.

За реєстром, митрополиту належать чотири ділянки — це більш ніж півгектара землі у затишному лісі на узбережжі водосховища, маєток із басейном. Котеджі архієрея розташовані вглибині лісу, але проїзд до них перекритий, тож простим людям ця ділянка лісу тепер недоступна. Згідно з публічною кадастровою картою, ці ділянки йому не належать, а значить, фактично вважаються захопленими.

Загальні цифри свідчать про те, що майно обійшлося владиці Онуфрію від 4,5 до 7,5 мільйона доларів. Разом із рідним братом Яромиром Легким, секретарем тієї ж Харківської єпархії, митрополит заснував фірму «Укрзембудтур», яка виявилася «пустишкою» — жодних ознак діяльності за вказаною адресою немає. У митрополита бізнесу немає, проте автівки у митрополита бізнес-класу є. У власності митрополита і його брата — люксові іномарки. На митрополита Онуфрія, тобто Олега Легкого, зареєстрований Mercedes-Benz S-класу — улюблене авто усіх можновладців, ціни на яке починаються від 45 тисяч доларів.

Його брат Яромир теж користується машиною представницького класу — Mercedes GL 550. Ціна — приблизно 40 тисяч доларів. Саме на цій автівці Яромира Легкого затримували у стані алкогольного сп’яніння. Цю інформацію журналісти ТСН знайшли у реєстрі судових рішень.
Tags: МПвУ, скандалы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments