bitvazaurozay

Капелани УПЦ КП повінчали військовослужбовців на передовій АТО


21 листопада 2017 року, в день пам’яті Собору архистратига Михаїла та інших небесних сил, військові священики Львівсько-Сокальської  єпархії УПЦ КП здійснили таїнство вінчання військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних сил України у зоні проведення Антитерористичної операції, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Таїнство вінчання було звершено на лінії фронту, де наразі бригада виконує бойові завдання із захисту територіальної цілісності та суверенітету української держави.

Військовослужбовці Павло і Мар’яна зареєстрували свій шлюб напередодні відрядження в район проведення АТО. Вони не змогли взяти церковний шлюб вдома, бо довелося невідкладно виконувати службові завдання. Та не полишали надії якнайскоріше вінчатися і на новому місці дислокації.

Капелани побажали молодятам любові та закликали на їхню сім'ю Боже благословення.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.