bitvazaurozay

Зникнення непомітної парафії

Доки православні обговорюють перипетії навколо листа Патріарха Філарета патріарху московському Кірілу та його собору, бурхливі події проходять і в іншій російській церкві - Русской Істінно- Православній (РІПЦ), яку очолює архієпископ омський Тихон (Пасічник - куди ж без українців?!).

Донедавна у Чернігові була парафія цієї церкви, що діяла на квартирі. Очолював її чоловік, що був навіть секретарем синоду цієї РІПЦ. І ось тепер дізнаємося з повідомлення офіційного сайту РІПЦ, що " старейший приход РИПЦ в Чернигове в 2014 г. покинул эту религиозную организацию, обвинив ее епископат в намерении реабилитировать самоперекрестившегося епископа Гермогена, сергианстве и намеренной лжи ее архиереев".

Отакої! Виявляється, той їхній єпископ Гермоген, що мав титул Гомельського і Чернігівського (їм що Білорусь, що Україна - всьо окраїни!), ...самоохрестився. Як це?

Будучи охрещеним в РПЦ "обливанням", він у 2011 році сам себе ще раз охрестив "полним погруженієм". Наче благодать Святого Духа від кількості води залежить! До речі, українців на Москві раніш часто дражнили обливанцями, бо в нашій традиції - не втоплювати немовля у чан з водою, а лишень ніжно обливати...

У тій мікроскопічній РІПЦ був скандал і єпископа Гермогена відсторонили, а чернігівська парафія поплила в якусь іншу церковку. Пакі і пакі. Аж тепер самохрещеного Гермогена по всій благодаті московського погруженія знов вернули в синод тої РІПЦ та мусили змінити його титул - тепер він уже не чернігівський, а брянський. І то слава Богу - хоч не буде Чернігів до ще однієї російської мороки мазатися.

Василь ЧЕПУРНИЙ

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.