bitvazaurozay

ДІАГНОЗ ВЛАДИ: МАНІАКАЛЬНЕ САМОЗБАГАЧЕННЯ ТА ЗГВАЛТУВАННЯ НАРОДУ


- "...ТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ, Є, на жаль, САМОЗНИЩЕННЯМ КРАЇНИ...."
- "...Зниження ж рівня життя людей є, зрозуміло, також НАСЛІДКОМ абсурдної ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, яка є ПРОДУКТОМ ДОМІНУЮЧОГО В НАШІЙ КРАЇНІ ЛАДУ, заряженного, як відомо, на МАНІАКАЛЬНЕ САМОЗБАГАЧЕННЯ ТОВСТОСУМІВ. ..."
_______________________________________________________
"Існують прогнози міжнародних організацій на десятиліття, які передрікають обезлюднення сучасної територіїї України і зруйнування інститутів нашої держави. Можно згадати доповіді ООН, ЦРУ США, американських, польських та інших аналітичних центрів, які вказують на СТІЙКІ ТРЕНДИ ДЕПОПУЛЯЦІЇ НАСЕЛЕННЯ І ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ ЧЕРЕЗ НЕГАТИВНІ ЕКОНОМІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ І ДЕМОГРАФІЧНІ ПРОЦЕСИ ОСТАННІХ РОКІВ. Причому їх походження - ендогенне, тобто вони ПОРОДЖЕНІ у більшості самою нашою ДЕРЖАВОЮ та СУСПІЛЬСТВОМ (хоча багато допомагала в цьому Москва). Тому ТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ, Є, на жаль, САМОЗНИЩЕННЯМ КРАЇНИ.
Головними складовими депопуляції нашої країни, що відбувається, треба назвати: РІСТ ЕМІГРАЦІЇ, РАННЮ СМЕРТНІСТЬ, ЗНИЖЕННЯ НАРОДЖУВАНОСТІ ТА ВТРАТА СУВЕРЕННИХ ТЕРИТОРІЙ. Варто зазначити, що усі названі фактори, окрім останнього, породжені чинниками економічного походження (правда, на зниження народжуваності впливають також неекономічні фактори). СКОРОЧУЄТЬСЯ ЧИСЛО РОБОЧИХ МІСЦЬ, РОЗЧАВЛЮЄТЬСЯ ВІЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО, БІДНІСТЬ, ЯКА НЕ ДОЗВОЛЯЄ НАРОДЖУВАТИ ДІТЕЙ, БУДУВАТИ ВЛАСНЕ ЖИТЛО, ПОВНОЦІННО ХАРЧУВАТИСЯ, ЛІКУВАТИСЯ, ОЗДОРОВЛЮВАТИСЯ.
Зниження ж рівня життя людей є, зрозуміло, також НАСЛІДКОМ абсурдної ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ЯКА Є ПРОДУКТОМ ДОМІНУЮЧОГО В НАШІЙ КРАЇНІ ЛАДУ, заряженного, як відомо, на МАНІАКАЛЬНЕ САМОЗБАГАЧЕННЯ ТОВСТОСУМІВ. Отже, я не зроблю відкриття, якщо скажу, що депопуляція і падіння рівня життя є, у значній ступені, результатами сьогоднішнього управління країною. Варто зауважити, СИСТЕМА КОРУПЦІЙНО-ОЛІГАРХІЧНОГО УПРАВЛІННЯ є достатньо цілісною - особливої «довершенності» вона досягла за останні 3,5 роки, - охоплюючою усі сторони нашого життя, руйнуючою життя у всіх його складових, фактично ГВАЛТУЮЧОЮ НАРОД і ми це знаємо. Знаємо, що цю систему треба ліквідувати. 

В. Лановий. " Источник: https://censor.net.ua/b7153

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.