bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

У Маріуполі за 2 тижні збудований новий асфальтний заводНа вул. Червонофлотській був відкритий асфальтобетонний завод. Його побудувала турецька компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл» всього за 2 тижні.

За словами керівника проекту Емара баяна, саме таку кількість часу знадобилося, щоб порожній майданчик перетворити в сучасний завод. Його потужність - 210 тон асфальту за годину, тобто при повному завантаженні завод здатний виробляти до 4 тисяч тонн асфальту на добу.
Як зазначив директор ККП «Маріупольавтодор» Дмитро Чучмай, цього достатньо не тільки для того, щоб заасфальтувати внутрішньоміські дороги, завод здатний виготовити стільки асфальту, що можна асфальтувати траси.

«Це сучасний завод, тут все виконано з урахуванням новітніх технологій, в тому числі без шкоди для екології міста», - сказав Чучмай.
На його думку, самостійно такий завод місто навряд чи побудує. Причиною тому - висока ціна. Він коштує близько 50-60 млн грн. У той же час відкриття такого об'єкта багато значить для розвитку міста.
Цікавий факт - на цьому заводі працюють всього 2 людини - оператор і робочий, який підвозить матеріал до печі. В іншому завод повністю автоматизований.
«А на нашому заводі 14 осіб», - додав директор «Маріупольавтодору».
Турки обіцяють виробляти тільки високоякісний асфальт і дають гарантію - 10 років.
«Наша фірма вже 14 років на ринку України, - зазначив Емар баяна. - Ми ремонтували безліч доріг, в тому числі і магістраль Київ-Харків».
Першим проінспектувати новий завод приїхав міський голова Вадим Бойченко. Він прибув разом зі своїми заступниками, а також заступником голови Донецької обласної державної адміністрації Віктором Ремським.
Як зазначив міський голова Вадим Бойченко, те, що в Маріуполь зайшла турецька фірма, це дуже добрий знак.
https://www.0629.com.ua/news/1860792
Tags: Украина
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments