bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Єпископ УПЦ КП за допомогою поліції пройшов у спірний храм на Коломийщині


12 листопада 2017 року представники Київського Патріархату на чолі з керуючим Коломийської єпархії УПЦ КП єпископом Юліаном, за підтримки коломийської поліції і попри протести віруючих УПЦ (МП) увійшли до спірного Свято-Успенського храму та звершили там своє богослужіння, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт місцевої єпархії УПЦ.

Зокрема, близько 10 години до храму почали з’їжджатися представники Київського Патріархату, в тому числі, жителі навколишніх сіл. Віруючі УПЦ (МП) повідомили опонентам, що не допустять їх для проведення богослужіння, "оскільки храм знаходиться у законному користуванні громади канонічної Церкви".

Проте за підтримки представників коломийської поліції – начальника Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Остапа Білейчука, його заступника, начальника слідчого відділення Миколи Максим’юка та інших. Особисто для Білейчука О.Р. віряни УПЦ (МП) продемонстрували документи, які свідчили про те, що на сьогодні в Старому Гвіздці зареєстрована лише одна релігійна громада, тобто УПЦ (МП). Саме цій громаді, на думку вірян, і належить право молитися в Свято-Успенському храмі. Але чиновник віддав наказ підлеглим відтіснити віруючих від храму та допустив туди вірян УПЦ КП. Як і раніше Білейчук О.Р. порадив парафіянам звертатися до суду, якщо вони вважають його дії незаконними.

Нагадаємо, що 3 листопада Коломийський міськрайонний суд зобов’язав поліцію Коломиї розпочати кримінальне провадження щодо спірного храму в с. Старий Гвіздець. Віряни УПЦ (МП) кажуть, що жодних слідчих дій дотепер ще не проводилось.

Близько 11-ої години до храму прибув єпископ Юліан, заручившись підтримкою біля двох десятків служителів своєї конфесії та жителів навколишніх сіл, він за допомогою поліції пройшов до храму.

На місце події також з’явився і Старогвіздецький сільський голова – Михайло Дяків. Посадовець заперечував, що храм є державною власністю і вказував, що він належить громаді.
Tags: УПЦ КП, гонения
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments