bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Пише ліцензійований дистриб'ютор Божої енергії (святоенергокомпанія УПЦ МП):

"з точки зору Церкви Христової той, хто порушує канони позбавляє всі свої дії благодаті Святого Духа. Адже не можна, з одного боку, суперечити Святому Духу (а канони Церкви – це соборні рішення, прийняті під дією Духа Святого), а з іншого боку сподіватись на освячення благодаттю Святого Духа. "

Під дією Духа Святого на 6-му Вселенському Соборі було соборно прийнято рішення про недопустимість рукополагання у священники осіб, що не досягли тридцятирічного віку. РПЦ, в т.ч. її українська філія, на цей канон забила болт і, всупереч Святому Духу, рукополагає ледь не школярів (і це не єдиний похерений нею канон). Висновок: УПЦ МП також є неканонічною церквою, яка не може сподіватися на освячення благодаттю Святого Духа. А з двох неканонічних церков краще обирати ту, яка не поводить себе як Іуда і не освячує зброю окупантам. І яка не лицемірить настільки безбожно. А Дух Святий не настільки безбожний, щоб зовсім позбавити Своєї присутності мільйони православних, що не хочуть адміністративно підпорядковуватися РПЦ. Якщо Він не оминає навіть неапостольських єретиків-протестантів.
Tags: МПвУ, и смех и грех, мракобесие, правослабие
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments