bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Одним з проявів одержимості духом євразійства є інстинктинктивна абсолютизація владиВід часів Чингисхана певна частина люду імплантувала собі в свідомість приорітет волі правителя над законом. Для цього люду саме Rex sed Lex, а не навпаки як у норм.людей. Саме тому цей люд завжди стоїть на маргінесі цивілізації. Бо цивілізації творять ті люди, що вірять в непорушні закони. Вони досліджують вічні закони Бога, і пишуть тверді закони суспільного життя. Натомість євразійський люд займається виключно вгадуванням волі правителя. Єдина соціальна навичка, що цим людом передається з покоління в покоління - це педагогіка покірливості. Євразійський люд інстинктивно відштовхує ідеї права, закону, справедливості, честі, свободи. Всі ці поняття він називає одним словом: бунт. Не дивно, що й Бог для євразійців - це Вселенський Деспот, непередбачуваний, і здатний лише на необмежене свавілля. І не важливо, баптист євразієць чи православний - сей люд однаковісенько запопадатиме перед 'богоданною владою', відключивши в своїй душі барометри правди і гідності.
Ну а той, чию совість не паралізовано духом євразійства - той іде в козаки чи філософи. І з чингисхановим поріддям йому говорити нема про що.
Tags: політика
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments