bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Всупереч міськвиконкому Московський Патріархат проведе хресну ходу в СумахСумський виконком міської ради заборонив проведення у центрі міста хресного ходу УПЦ (МП) 14 жовтня. УПЦ вважає, що йдеться про виконком "перевищив свої повноваження", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ (МП).

Про це повідомив архієпископ Сумський и Охтирський Євлогій (Гутченко), ієрарх УПЦ (МП), коментуючи ситуацію. «Цей Хресний хід і Літургія на місці зруйнованого Покровського храму м. Суми відбуваються щорічно. Тисячі людей приходять помолитися за мир в Україні», — розповів керуючий єпархією.

Цього року, 19 вересня, під час чергового засідання виконкому, окрім іншого, було винесено на голосування проект рішення «Про надання дозволу на проведення Сумською єпархією Української Православної Церкви проведення Хресної ходи з богослужінням».

Як наголошує, архієпископ Євлогій, не у компетенції виконкому міськради було надавати дозвіл чи забороняти проведення молитовної ходи.

«Виконком не мав права забороняти нам проведення Хресного ходу, тим більше, що ми і не просили його дозволу. Згідно із законом, ми поставили мера міста до відома про те, що 14 жовтня буде проведено богослужіння. Це вже третій раз виконком перевищує свої повноваження», — зазначив владика.

За традицією, щороку святкове богослужіння відбувається на місці, де був розташований стародавній сумський козацький храм на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Як і в попередні роки, православні сумчани та гості з інших місць разом з духовенством хресним ходом від кафедрального Спасо-Преображенського собору планують пройти на місце, де знаходиться зруйнований в 30-ті роки минулого століття Покровський храм.

«Віруючі налаштовані на проведення Хресного ходу і Літургії, тому він відбудеться», — підкреслив архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій.

Таким чином, він вважає, що єпархія вправі проводити хресні ходи поза територією своїх культових споруд, навіть якщо проти цього виступає місцева влада.
Tags: 5-та колона, МПвУ, гібридна церква, предатели, скандалы
Subscribe

 • НЕ СЛИШКОМ ЛИ МНОГО МЫ ИХ РАЗВЛЕКАЕМ?

  ...И тут случилась у меня беседа с учительницей английского. Она вела уроки у детей второй месяц, и я заметила, что если сначала…

 • ПРОСЛАВЛЕНИЕ ХРИСТА В МОРДОБОЕ?

  После боя с Джошуа Усик стал посреди ринга на колени и начал размашисто креститься. Еще раз решил подчеркнуть свою набожность?…

 • ЖУРНАЛ № 666

  СЛУШАЛИ: Сообщение Святейшего Патриарха Московского и всея Руси Кирилла об отпадении ряда Поместных Церквей от Русской Православной Церкви через…

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments