bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Свора "благодатних". И отлучаетесь от Святого Причастия до Второго Пришествия Христова )))З московської свори пішов ще один священник якому надоїло перебувати в п'ятій релігійній московській колоні, надоїла російська шовіністична пропаганда, надоїло платити побори архієреям-гомосексуалістам для їх оргій і він приєднався до Української Церкви. Цікаво, що московські пси гавкають ще про якісь канони, але самі згідно тих же канонів повинні бути відлучені від Церкви.

Ось наприклад приведу тут повністю 29 Правило Святих Апостолів. "Якщо хтось - єпископ, чи пресвітер, чи диякон, за гроші це достоїнство отримає; нехай буде позбавлений сану - і він, і той хто поставив його, і від спілкування церковного нехай ПОВНІСТЮ відлучаться, як Симон Волхв був відлучений Петром". (Також: 4 Вс.2; Трул.22.23;7 ВС.4,5,15,19;Сард.2;Вас.Вел.90;Післ.Генадія.Після Тарасія.)

Відомо, що в МПвУ як і в усій РПЦ священний сан продається як продаються і приходи, чим кращий приход, тим дорожче він коштує але вони брешуть що це не так, зовсім як їх батько, а також батько брехні диявол. Тому можна лише посміятися з того, як ці повністю відлучені жадібні пси ще й на когось гавкають.

Також смішно що ці московські блазні називають КП розкольниками але ж згідно канонів КП аж ніяк не попадає під це визначення, то чому ж вони таке кажуть? А тому що і їх богословські ступені теж продаються, тому ось такі вони і богослови. Заплатив - отримуй корочку доктора богослов'я. Одним словом, продажні московські блазні з якої сторони не глянь.

Все «богослужения» и «священнодействия», которые Ярослав Цыганенко дерзнет совершить, будут безблагодатными и недействительными.

За присоединение к раскольничьему «Киевскому патриархату» запрещен в служении и лишен права причащения клирик Покровского кафедрального собора г. Ахтырки протоиерей Ярослав Цыганенко. Об этом сказано в указе архиепископа Сумского и Ахтырского Евлогия, сообщает Portal-pravoslavie.sumy.ua.
«Определением Нашим от 13 сентября 2017 года Вы освобождаетесь от несения пастырского послушания в клире Покровского кафедрального собора г. Ахтырка, от несения послушания настоятеля и председателя приходского совета Воскресенского храма и одноименного прихода с. Ясеневое Ахтырского церковного округа, за предательство Православной Церкви и переход в секту, которая самочинно именует себя «УПЦ КП», за нарушение священнической присяги, согласно 31, 39, 58 пр. святых апостолов, 10 пр. Антиохийского собора, 10 пр. Карфагенского собора Вы запрещаетесь в священнослужении и отлучаетесь от Святого Причастия до Второго Пришествия Христова», – сказано в документе.
Все «богослужения» и «священнодействия», которые Ярослав Цыганенко дерзнет совершить после запрещения и отлучения, будут безблагодатными и недействительными, отмечается в указе.
Tags: 5-та колона, МПвУ, брехня, скандалы
Subscribe

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments