bitvazaurozay

Аліса в Правослабії

 

«Застревание на определенном способе понимания мира – каким бы он ни был – является причиной трех человеческих болезней. Первая – это серьезность, как в выражении «мертвецки серьезно». Правота и уверенность – это вторая болезнь. Уверенность – это когда люди перестают думать и замечать. Всякий раз, когда вы чувствуете себя абсолютно уверенным в чем-либо, это верный знак, что вы что-то упустили. Третья болезнь – это важность, и самое худшее – абсолютная важность. Как только что-то одно приобретает важность, все остальное – теряет. Большинство людей попадают в тупик благодаря этим трем болезням. Ричард Бендлер. Используйте свой мозг для изменений»


Є в мене одна знайома — Аліса, нормальна дівчина і все у неї було нормально, поки нещасну не понесло в релігію. Вона зв’язалася з віруючими тітоньками і тепер її вже важко впізнати. Замотана в хустину, в довгій спідниці і в якихось прикольних гумових чобітках, з заклопотано – переляканим виглядом бігла мимо, щось бурмочучи собі під носика. Побачивши мене, опасливо озираючись, видала таку шизу, шо в мене вуха поскручувалися як листя в кінці жовтня. Виявляється, що кляті масони незнають уже як і дошкуляти правильно-православному люду. Мало того, що захопили всі дурдома, так тепер примудрилися вживляти мікрочіпи в котів і направляти тварин туди, де тусуюця віруючі. Одна тітонька біля Лаври бачила, як підїхав 600-сотий мерс і звідти виліз масон у фраці і випустив кота, а той кіт зразу ж побіг до віруючих, все вислухав і назад в мерс. От такі часи настали, що тепер навіть котам довіряти неможна. Якийсь старчик благословив мочити кицюсіків як потенційних агентів світової масонерії. Ну шо тут скажеш? Треба молитися за Алісу, може попусте, бо медицина тут вже безсила. 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.