bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Людей викрадали під егідою Чернігівської єпархії Московського патріархатуПсевдоцентр реабілітації наркоманів і алкоголіків «під прикриттям» Чернігівської єпархії Української православної церкви Московського патріархату викрадав людей, стверджують слідчі поліції.

Про це йдеться в постанові Печерського суду Києва від 21 червня 2017 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень.

Національна поліція веде кримінальне провадження за фактом ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 127, ч. 3 ст. 146 КК України.

Згідно із запевненнями слідчих Національної поліції в суді, кілька людей протягом 2016-2017 років незаконно позбавляли свободи за грошову винагороду, отриману від їх близьких родичів шляхом обману та зловживання довірою, під виглядом надання допомоги в так званому центрі реабілітації осіб, які страждають алкоголізмом і наркоманією , який діяв під прикриттям «Релігійної громади Української православної церкви Чернігівської єпархії парафії на честь ікони Божої Матері« Семистрільна ».

Жертв розміщували і утримували проти їх волі в реабілітаційному центрі «Косачев» в селі Косачівка Козелецького району Чернігівської області.

За оцінками правоохоронців кількість постраждалих - понад 300 осіб.

Чернігівську єпархію УПЦ Московського патріархату очолює архієписокп Амвросій (Поликопа), сини якого живуть і працюють в Росії та є громадянами Російської Федерації. За сприяння колишнього міського голови чернігова Олександра Соколова архієпископ Амвросій був визначений почесним громадянином Чернігова та йому виділено майже 10 соток землі в заповідній зоні біля Іллінської церкви, де він збудував приватний готель.

Всеукраїнська газета "Сіверщина". Василь Чепурний. Головний редактор.
Tags: МПвУ, СБУ, Чернігівщина, скандалы
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments