bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Сосницька ЦРЛ. Новий сезон. Цитадель В. О. або Сосницьке бюрократичне Задзеркалля


В новому сезоні я почав шукати які не будь документи які дозволяли б МПвУ проводити богослужіння на території нашої славної ЦРЛ і не знайшов таких навіть сліду. Районна рада та РДА ніяких дозволів на це ніколи не давали. Лікарня виявляється теж. Тож постало питання, а на яких правах взагалі там вже декілька років існує каплиця МПвУ?

На моє письмове прохання 29.05.2017 до в. о. головного лікаря пояснити мені на яких підставах там діє каплиця МПвУ і точно на таких же правах дозволити і нам там служити, він написав, що вони не вмішуються в міжконфесійні суперечки. Тоді довелося написати до місцевої прокуратури але там теж нічого про це не знають.

Тоді звернувся до інших в. о., до в. о. голови райради і він відповів 26.07.2017, що для нас приміщення немає і що богослужіння представниками МПвУ в каплиці уже не проводяться. Ну а наш шановний інший в. о., в. о. голови РДА повідомив мене 20.07.2017, що богослужіння та ведення місіонерської діяльності МПвУ там не проводяться і що мені треба подати заяву до Сосницької райради для отримання відповідного дозволу.

Багато років наші друзі з МПвУ служили там без усіляких дозволів і наказів, а нам вже треба просити якісь дозволи.
Але найцікавіше ще попереду. В. о. вирішили зробити дуже хитрий хід конем, а саме, залишити капличку так як і є щоб не конфліктувати з всесильними адептами МПвУ, а мені розповісти, що вже там нічого не проводиться. Хитро, так? Один з тріади в. о., а саме в.о. головного лікаря ЦРЛ заявив мені, що каплиця залишиться але представників жодних конфесій туди пускати не будуть!

І хоча раніше він мені сам же розповідав, що її як я вже писав раніше надала МПвУшникам його попередниця просто так і без жодних документів але тепер він вже заспівав іншої пісеньки. Тепер її заснувала...ЦРЛ! І вона буде стояти просто так для лікарів, медсестер, санітарів та хворих! І документи на каплицю вже з'явилися але він їх мені звичайно не покаже. Тобто тепер виникла дивна ситуація і МПвУшна каплиця ціла і в. о. задоволені.

Треба організуват и туристичні тури до унікальної каплиці яку заснували лікарі чи то хворі,чи санітари з лаборантами, я вже чесно кажучи заплутався. Ну чим не Гра Престолів?
))) Але далі звичайно буде.
Tags: МПвУ, Сосницянаш, Чернігівщина, скандалы
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments