bitvazaurozay

Прикордонний когнітивний дисонанс

 

Що може здивувати в прикордонних районах де я служу, то це те, що тут майже не чути російської мови. Праві ті які стверджують, що війна почалася в найбільш російськомовних регіонах.

Друге - це те, що тут майже у всіх московських храмах служать галичани, тому якщо десь вони і вважаються патріотами, то тут це реальні колабораціоністи які за Русский мир стоять як панфіловці під Москвою.

І це стосується не тільки священнослужителів, а і наприклад журналістів. А от в українських храмах служать східняки та росіяни які стоять за Український світ хоча б тільки тому, що служать українською.

Тому саме тут особисто в мене розвивається стереотип, галичанин - ворог і агент Москви. Треба колись вибрати час і з'їздити до Львову щоб пересвідчитись, що бувають і нормальні. )

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.