bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Гірші за сепаратистів: воїн розповів, як агенти в рясах принижують українців


Переважна більшість служителів Української православної церкви Московського патріархату працюють на спецструктури Росії і активно ведуть антиукраїнську пропаганду.

Про це в ефірі одного з українських каналів розповів Мамука Мамулашвілі, воїн АТО і командир "Грузинського легіону".

"Давайте скажемо правду, я сам не раз був присутній в Києві, коли проповідник проповідував, що українці не повинні брати зброю, не повинні боротися на сході. Це та ж сама пропаганда, це ті ж самі люди, які сьогодні працюють на спецслужби Росії. Це не представники духовенства, а люди, що працюють на спецслужби", - заявив Мамулашвілі.

Військовий впевнений, що це несе величезну небезпеку, оскільки дуже багато українців довіряють церкві та проповідям її служителів. Це набагато небезпечніше, аніж сепаратизм, оскільки подається під виглядом чогось абсолютно нешкідливого і мирного. Хоча якщо розібратися, простим українцям вселяють, що єдино вірний шлях - це скласти зброю і підкоритися Росії.
Tags: 5-та колона, МПвУ, война с РФ, предатели, сепаратисти
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments