bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Нещодавно ввів в свій лексикон два нових терміни: перепатріоти та галичандрики. Що це таке?

Я вважаю, що патріот України це той хто розуміє одну просту річ. А саме те, що жодна нація не може існувати без трьох необхідних компонентів. Національна Церква, національний інформаційних простір та національна еліта і армія.
Я знаю випадки, коли люди ризикували навіть життям на Майдані, а після цього йшли на концерт російського співака або в Московську Церкву. Такі схожі на божевільних, котрі з великою напругою і навіть з ризиком для життя однією рукою будують стіну, а потім іншою рукою рушать її і ще й називають себе героями. Хіба це справжні патріоти? Ні, це перепатріоти.
Служачи на півночі України я спостерігаю дивне явище - більшість кліриків Московської Церкви тут - галичани. Вони коли їдуть додому на Галичину, то не кажуть де насправді служать, а просто брешуть. Тому коли на галицьких форумах про це пишеш, то реакція нормальних галичан одна - це неправда, не можуть галичани служити Москві. Ну що тут скажеш? Та можу перерахувати всіх поіменно. Ну хіба вони справжні галичани? Ні, це галичандрики.
Tags: мнение
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments