bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Сила правди

Те, що наш Патріарх Філарет говорить вже багато років – "Російська Церква ніколи не погодиться на автокефалію Української Церкви", нарешті визнав і Московський патріарх Кирил.

А то з 1992 р. Моспатріархія дурила УПЦ і весь світ, розповідаючи, що вона колись "розгляне" прохання Собору УПЦ про автокефалію. Колись, на наступному Помісному Соборі… Знадобилося 24 роки, щоби брехня МП нарешті була визнана і самим Московським патріархом.

Отже відтепер сказано ясно і чітко - хто за автокефалію УПЦ, той "ворог РПЦ", бо "руйнує єдність". А тому всім "автокефалістам в УПЦ" час визначатися - вона за Українську Церкву в Україні, чи за Московську.

Tertium non datur.

PS Патр. Кирилу б варто було додати до твердження: "… ніколи ЗА МОГО ЖИТТЯ". Бо після смерті він вже на цю справу не впливатиме. А якщо Бог схоче, щоб було інакше – хто Йому протистане? Кирил?

У 1666-67 роках Великий Московський собор теж проголошував на старі обряди "вічні анафеми, які ніколи не знімуться". Зняли анафеми 1971 року, і в самій РПЦ МП старі обряди зараз практикують. І таких прикладів "вічних ніколи", що завершувалися і зникали - в історії дуже багато.
Tags: РПЦ, УПЦ КП
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments