bitvazaurozay

Ірина Фаріон вирішила, що її Facebook заблокували «пейсаті ліберасти»

Колишня народна депутатка від ВО «Свобода» Ірина Фаріон вирішила, що її сторінку у Facebook заблокували «пейсаті ліберасти». Про це вона написала 4 жовтня у Telegram, натякаючи вочевидь на єврейське походження засновника популярної cоцмережі Марка Цукерберга. Раніше ЗМІ повідомили про глобальний збій у роботі Facebook, а також Instagram і WhatsApp, які належать Facebook.

На думку відомої своєю емоційністю Ірини Фаріон, причиною проблем з її сторінкою у Facebook став її допис про відому українську письменницю Олену Пчілку, матір Лесі Українки.

Найбільш ймовірно, що проблеми Ірини Фаріон не мають нічого спільного ні з її публікацією історичних розвідок, ні з «пейсатими ліберастами». Міжнародні ЗМІ повідомляють про глобальний збій у роботі Facebook, Instagram і WhatsApp – сотні тисяч користувачів по усьому світу скаржаться на проблеми з доступом до своїх сторінок чи месенджерів. У Facebook і раніше траплялися такі збої, які виправляли, як правило, щонайбільше за кілька годин.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.