bitvazaurozay

В храмах УПЦ (МП) продають почаївські молитвослови за Росію та її воїнів

Видану в Почаївській лаврі у 2018 році, під час російсько-українського військового конфлікту, книжку-молитовник "Великий православний молитвослов на всяку потребу" з молитвами за Росію та її воїнів продовжують продавати в церковних крамницях УПЦ (МП), повідомляє Еспресо.TV.

На даний факт звертає увагу священик ПЦУ з Буковини Роман Грищук. "Переглянувши зміст, я не повірив своїм очам. Щоб переконатися, що це не підробка, я вирішив особисто зайти у Миколаївський храм Московського патріархату в Чернівцях. Чернівецько-Буковинська єпархія. Консисторія. Внутрішній склад-магазин церковної книги. Так, це не брехня. Вони дійсно по сьогодні пропонують своїм вірянам молитовник саме у такій редакції", - зазначає він.

Книга російською мовою. У розділі "Молитви за Вітчизну" йдеться про "державу Російську", "Росію", "Русский народ". Далі слідують молитви за воїнів.

На підтвердження український священник наводить відповідні світлини.

Також він сфотографував місце продажу разом із пропонованими книгами й каже, що передасть цей запис до Служби безпеки України.

"Пропонується молитися виключно російським святим і зразу вказується хто вороги, іноплемінники та іновірці... Якщо за російських солдат пропонують молитися як за своїх, то вороги російських солдат, тобто ті, з ким вони воюють, тобто українські воїни - це і є ті "врагі, іновєрци та іноплєменнікі", яких треба знищувати! Звідси і така неприязнь у багатьох рядових парафіян Московського патріархату до Українськох армії і практична відсутність серед них волонтерів та організованої допомоги нашим захисникам", - пише о. Роман Грищук.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.