bitvazaurozay

Нашествие зомби. Смотреть онлайн

Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с)

В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків під керівництвом московських шкур пройшли вулицями міста. А оскільки це свято Брехні, то самі собі домалювали ще 300 000, ну а чого розмінюватися на дрібниці? Брехати так брехати!

На фото група зомбаків тримає плакат у якому просять князя Володимира захистити... від Вселенського патріарха! Найсмішніше, що саме вселенські патріархи й охрестили Київ на прохання князя Володимира, а Москви до речі тоді взагалі ще не існувало в природі.)))

Але остільки це свято Шизофренії, то саме сьогодні та саме на ході московських зомбаків це абсолютно "нормально". Хотів написати, якби у них був розум... Але якби у них був розум, честь чи совість, то вони б не брали участі в цьому щорічному фестивалі Шизофренії та Брехні й тікали б від РПЦ якомога далі.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.