bitvazaurozay

Пьяные участники крестного хода избили хоругвями полицейского

П’яні учасники хресного ходу РПЦ в честь прибуття мощей св. Олександра Невського в Стару Ладогу побили поліцейського хоругвами із зображеннями святих. Про це повідомляє Credo.Press.

Історію, яка сталася біля стін Нікольського чоловічого монастиря 26 липня, розповідає “47news”. За версією, яка вже занесена в матеріали кримінальної справи про напад на поліцейського, сержант Шамкін був приставлений до хресного ходу, щоб стежити за порядком у православних рядах. Дисонанс вносили троє – 43-річний житель Сертолово і пара місцевих на кілька років старших. Зауваження сержанта про те, що п’яними ходити по вулицях не можна, а тут ще й мощі, були сприйняті в багнети.

Чоловіки били сержанта кулаками, жінка використовувала хоругву. За попередніми даними, Шамкін вибрався з рук віруючих без травм. Порушено кримінальну справу про застосування насильства відносно представника влади.

Згодом з’явилася інша версія конфлікту. Мовляв, били не учасники хресного ходу, а моряки, які святкували День ВМФ, а працівникові МВС дісталося не хоругвою, а держаком прапора Військово-морського флоту.

Мощі св. Олександра Невського, незважаючи на коронавірусні обмеження, возять по країні на честь 800-річчя від дня народження святого князя.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.