bitvazaurozay

Паканич проти реальності

Пишуть, що митрополит Антоній Паканич не хоче вірити в те, що згідно з соцопитуваннями, 50% вірян РПЦ в Україні зовсім не проти приїзду в Україну патріарха Варфоломія.

Звичайно це руйнує всі ті зусилля РПЦ по створенню міфу що вони насправді контролюють свою паству і вона якщо родіна скаже "нада" дружніми рядами попре туди куди їй вкажуть паканичі.

А реальність вона така. Крім зомбування в храмах РПЦвУ люди піддаються й іншим інформаційним впливам. До того ж зовсім ще недавно патріарх Варфоломій був для них цілком нормальним патріархом і вони не можуть так швидко повірити, що раптом з ним сталося щось не те й тепер він ворог народу.

Так що паканичам не залишається нічого іншого як заперечувати реальність, бо вона не збігається з їхніми байками та міфами. І робити це їм тепер доведеться все частіше.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.