bitvazaurozay

Вбивство оператора Лексо Лашкарава в Грузії: що це означає для України

Жахлива сумна новина про смерть оператора грузинського TV Pirveli Лексо Лашкарава, якого прихільники "традиційних цінностей" побили неподалік церкви Кашветі в Тбілісі тиждень тому під час, коли ЛГБТ намагались мирно пройти вулицями рідного міста, валить наповал. Правда? - Мирна толерантна Грузія, де навіть ніколи не було побутового антисемітизму, раптом показує таке звіряче обличчя, що слова закінчуються. Наступає страх та бажання битися за справедливість.

Я не люблю словосполучення "православний тероризм" або "християнський радикалізм", але дуже добре розумію - звідки "ростуть ніжки" у всіх цих "прихильників традиційних цінностей".

Я дуже добре пам'ятаю, як масковські попи в 2014-му році трясли всім непотребом на Куліковому полі, як в їхніх церквах роздавали листівки "путінвведи", як гроші на всіх цих бісів заходили через паломницький відділ РПЦ МП в Україні. Як вони зберігали зброю в храмах - тому що туди не сунуться з обшуками ані військові, ані активісти.

Нещодавно їхали з колегами в таксі та розмовляли про замовлення ФСБ в наші дні зі схемами запитів з Інтерполу, водій слухав-слухав нас, не витримав і каже: "Ви зараз тут про ФСБ, а я пам'ятаю як в лютому 2014 року скільки разів відвозив з вокзалу або аеропорту качків в рясах. Дивлюсь - еге, хлопчику, щось ти не дуже схожий на священика. А він такий - "а я паломник, йдемо по святих місцях". Ось такі "паломники" автобусами їхали в Крим, а там знімали ряси і ставали "вежлівими человечками".

Качати Україну ФСБ МП не припиняє. Навесні в Одесочці в ОДА на брифінг по коронавірусу вийшов піп МП і впевнено запевняв, що служби на Великдень будуть зі всіма обмеженнями. А чому? - спитаєте ви. А тому що до влади головою ОДА прийшов комуняка Гриневецький - а він разом з мером Трухановим не припиняли підтримувати московську церкву в Одеській області. Більшість храмів тут досі МП, "єпархія" з великими грошима продовжує дурити голови українцям. Активно. Агресивно.

Будуть в нас вбивати ЛГБТ і журналістів? - Так. Тому що на Грузії все це випробують спочатку. Потім вибухає в нас.

Готуємось.

olena.balaba
Алена Балаба

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.