bitvazaurozay

Філіп Красівий прийде — порядок наведе

Те, що було, є те саме, що буде; те, що зробилось, є те саме, що зробиться. (с)

На початку 14 століття маючи величезні фінансові можливості, Орден тамплієрів поступово за допомогою підкупів та хабарів взяв під контроль половину дворянських родів Франції, фактично створивши свою державу в державі. Заснований спочатку як християнський, Орден давно відступив від християнства.

Нічого не нагадує? Фінансові можливості РПЦ в Україні колосальні, вони мають просто шалений вплив на владу усіх рівнів й легко лобіюють свої інтереси. Можуть спокійно не виконувати закони і являються фактично державою в державі. Християнство для них просто ширма, за якою ховається цілий букет різноманітних псевдорелігійних культів.

Що ж сталося з могутніми тамплієрами? Все сталося як в тому анекдоті, потім прийшов ̶л̶і̶с̶н̶и̶к̶ ̶ Філіп Красівий і всіх розігнав. Мораль цієї байки така, всі вони круті та могутні до першого Філіпа Красівого, а він обов'язково прийде. Й можливо скоріше чим ми думаємо.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.