bitvazaurozay

На Великдень Онуфрій розкидувався яйцями в парафіян. Відео

Очільник РПЦ в України митрополит в Києві Онуфрій на Великдень розкидувався яйцями в парафіян, які були на богослужінні.  Такий вчинок Онуфрія поширили офіційна сторінка єпархії РПЦвУ в Фейсбуці. 

 На відео видно, як Онуфрій бере із кошика яйця і кидає ними в парафіян Московського патріархату, які стоять на богослужінні й одночасно намагаються зловити яйця. Багато із кинутих Онуфрієм яєць впало на підлогу. Це все супроводжується церковними піснями та порушенням карантинного режиму, адже більшість із парафіян були без масок.  

В коментарях під дописом люди висловили своє обурення таким вчинком Онуфрія.  «Що неможливо було роздати в руки людям кидають як собакам ужас, і то собакам підходять і накладають у посуд Господи прости нас грішників. І це ж Онуфрій, який це ж священне все, і як так можна я в перше таке бачу», – написала Галина Євдокимова.  «…такого приниження парафіян, я ще не бачила. Нагадує ситуацію коли в Росії млинці совковою лопатою роздавали», – написала Русіта Назарчук.  

Як розповів Духовному Фронту України релігійний аналітик Володимир Мельник, традиція розкидувати яйця на Великдень походить від Московського патріархату і масового поширення вона набула після обкидання яйцями ієрархом РПЦ Кирилом (Павловим) у кінці 90-х.  

Він також був здивований побаченим відео з Онуфрієм і пояснив, що навіть у РПЦ намагались розкидувати яйця по одному, а не всі разом: «вперше бачу, щоби розкидали, як сміття. Все ж більше намагаються, щоби напевно не впало на підлогу, а тут, наче сміття чи посів чогось…».

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.