bitvazaurozay

У Ростові застрелився священник РПЦ

У російському Ростові-на-Дону застрелився настоятель храму Дмитра Донського, протоієрей Андрій Немикін. Дружина священнослужителя виявила поруч з тілом передсмертну записку і нагородний пістолет, отриманий Немикіним за бойові заслуги в Чечні. Як розповів кореспонденту 161.ru прессекретар Донської митрополії Ігор Петровський, протоієрей хворів на рак і приймав сильні болезаспокійливі препарати. У своїй передсмертній записці священнослужитель заявив, що більше …

У російському Ростові-на-Дону застрелився настоятель храму Дмитра Донського, протоієрей Андрій Немикін. Дружина священнослужителя виявила поруч з тілом передсмертну записку і нагородний пістолет, отриманий Немикіним за бойові заслуги в Чечні.

Як розповів кореспонденту 161.ru прессекретар Донської митрополії Ігор Петровський, протоієрей хворів на рак і приймав сильні болезаспокійливі препарати. У своїй передсмертній записці священнослужитель заявив, що більше не міг терпіти біль.

Немикін – ветеран бойових дій, тому в єпархії керував відділом із взаємодії зі Збройними силами та правоохоронними установами. В єпархії вважають, що на самопочутті настоятеля позначилася не тільки важка хвороба, але і контузія, отримана в одній з бойових відряджень.

Загиблому священнослужителю і ветерану було 55 років.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.