bitvazaurozay

Идите вы лесом, российские «оппозиционеры»

Штаб Навального опублікував карту Росії з нашим Кримом у своєму складі. Мало того, що він НЕ помилково це зробив - вони там відмовилися цей факт виправляти.

Тобто йдіть ви лісом, російські "опозиціонери", нікому з нас взагалі не варто дивитись в сторону Росії та думати, що "получится у укрАинцев - получится у россиян". Нам не вигідно, щоб там щось колись "получилось". Бо або ми їх - або вони нас. Готувати захоплення Криму з 2008 року (здається, Турчинов це сказав) - і посилати "Собчаків" на наш Майдан в 2014-му - та ну їх під три чорти.

Я у приватній розмові друзям якось сказала: я не сприймаю громадян Російської Федерації як таких, поряд з якими я буду знаходитись і відчувати себе спокійно та безпечно. Вже ніколи, бо це підсвідомо. Хтось з них в колишньому росіянин - образилися, але ж ви розумієте, що я маю на увазі? Яку "категорію"?

Взагалі у мене багато прикладів наших, місцевих - але мають сестру, яка вийшла заміж та поїхала до мордору, і все... Боже, які вони нестабільні! "Шалтай-Болтай" - їм у вуха вклади будь-які помиї, повірять. Було б чудово, якщо б те саме "велике переселення народів", започатковане Сталіним, сталося в зворотньому напрямку. Коли туди їдуть наші "звьозды" - я завжди кажу, що то не наші, то ваші, до вас їх тягне.

Навальні, не навальні, а коли в одному з відео Навального запитали про вивід російської армії з окупованих частин Грузії - він з'їхав з теми, неодноразово. Бо ніхто не збирається виводити збройні сили. Бо є якась примарна "велич", яка розсипається без окупації сусідніх країн.

Доречі, дякувати Денису Казанському за одну з тем - росіяни нашу молодь "провтикали", тобто вони її втратили. Давайте порівняємо масовість заходів у "опзж" і того ж Стерненка, яким би одіозним він не був. У того ж Порошенка. Стадіон згадайте, яке співвідношення було навіть в цьому випадку, з Зелєю. Наша молодь втрачена для Росії, і навіть не думаю, що треба судити по кільком випадкам якихось блогерів, що вибирають Росію. Чи барменів, для яких "Днєпр всєгда был русским". То випадки просто такі, які висвічують у змі, тому здається, що у нас якісь такі проблеми з щирою любов'ю до Росії. Думаю, ніхто так не порахує співвідношення, але ж масовість різних мітингів - це як маркер. Всім не заплатили, у багатьох є ідея.

Я тільки що чула в котрий раз українську мову в Харкові. Вчора наговорилася по замовленням з представниками інтернет магазинів - українською. Супермакети - українською. Служби доставки - українською. На вулиці перехожі, молоді люди - українською. Думаю - де ж ви були раніше? Де ж МИ були раніше? Ось зараз пишеться українською без гугл-перекладу, все частіше думаю українською, діти в мене влучніше добирають слова українською, це ще й до того, що ми тут "никогда не были русскими".

Ось це - точно.

Бажаю, щоб у Росії ніколи нічого не вийшло. Валиться з рук - хай валиться. Горить - хай горить. Руйнується - на здоров'я. Навальні, не навальні - не доросли ще до нас, щоб щось там зрушило з місця в сторону демократії та чистої совісті.

Елена Кудренко

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.