bitvazaurozay

Як Марина Рейко ходила в баню та спортзал Чернігівводоканалу

В Чернігові вже десятки років існують комунальні об’єкти закриті для широкого загалу. Свого часу ними успішно користувалися Соколов та його оточення. Це були, так би мовити VIP заклади для обраних, які утримувалися коштом бюджету, але користувалися ними виключно можновладці. Соколов вже п’ять років не мер, але як виявила депутатка Марина Рейко дані заклади і досі існують та утримуються бюджетним коштом. Марина Рейко вирішила відвідати їх і от що з цього вийшло. Про свій похід в баню і спротзал вона написала наступне.

“Виявляється у коммунального підприємства Волоканал Чернігівської міської ради на території Водозаборноі станції #2 є баня та спортзал. За даними журналістського розслідування журналістами «Еспресо по-чернігівські» протягом довгого часу на територію цієї станції не приходили жодні рядові працівники Водоканалу. Проте на територію режимного об’єкту приходили відомі персони нашого міста, які не є працівниками Водоканалу. Вчора разом з депутатом міської ради Ігорем Мандровним ми поїхали туди, хотіли перевірити факт існування бані. Проте охоронець сказав, що ні бані ні спортзалу там немає. Що є відвертою брехнею. Пустити депутатів на територію комунального підприємства відмовився. Сьогодні подала депутатський запит стосовно даної теми. Сподіваюся, отримаю документи, які нададуть відповідь на це питання”.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.