bitvazaurozay

Народна неповага до РПЦвУ: Білборди з Онуфрієм облили чорною фарбою

Буковина продемонструвала своє ставлення до очільника Московського патріархату в Україні. У цім регіоні відбуваються протистояння на парафіях, де більшість людей проголосували за перехід в ПЦУ.

Тепер на сторінці Буковинської єпархії РПЦвУ в Фейсбуці показали, як шанують Березовського місцеві жителі.

На відео видно пошкоджені білборди із портретом Онуфрія (Березовського). Представники РПЦвУ впевнені, що понівечений портрет Онуфрія не є «свідченням думки буковинців».

Варто зазначити, що сам Онуфрій родом із Чернівецької області, села Коритне.

Нагадаємо, у селі Задубрівка на Буковині віряни ПЦУ досі моляться на вулиці. Ще 27 січня 2019 року більшість села, а це 158 людей, проголосувала за перехід до Православної Церкви України. Там була і поліція, і державний реєстратор, який це все зафіксував. Голосували тільки жителі села, які мали реєстрацію. Але меншість, яка залишилась у Московському патріархату, застосовує приїжджих “тітушок” для розпалювання конфліктів.

У грудні 2019 року під воротами храму села Задубрівка прихильники РПЦвУ напали на парафіян ПЦУ. Тоді “православні” тітушки розбили стіл, перевернули калачі, не давали парафіянам ПЦУ проводити Богослужіння, тобто зірвали Богослужіння, побили парафіян ПЦУ і сільського голову Віталія Гончирюка.

Цього року РПЦвУ вирішила назвати побиття вірянина моспатріархату в Задубрівці п’яними молодиками «конфліктом на релігійному підгрунті». Хоча раніше у поліції пояснили, що вірянина РПЦвУ побили через побутовий конфлікт, а не релігійний. «Чоловік повідомив, що між ним та місцевими жителями віком від 18 років, які перебували в стані алкогольного сп’яніння, виникла словесна суперечка на ґрунті непорозуміння, під час якої йому завдали тілесні ушкодження», – зазначили в Чернівецькому управлінні Нацполіції.

Ми також звертали увагу, що фейк про побиття вірянина РПЦвУ в Задубрівці перетворюється на балаган. Сама ж фейкова інформація, про побиття вірянина РПЦвУ нібито прихильниками ПЦУ, розповсюджується посіпаками російських спецслужб.

РПЦвУ створила і поширює відвертий фейк з метою нагнітання протестних настроїв у власному середовищі перед масовими зібраннями, які заплановані на 23 березня. Потрібно було найти якусь яскраву жертву, якогось «розп’ятого хлопчика» і вони його найшли у селі Задубрівка.

Тепер для пересічних вірян РПЦвУ є ще одна причина втілити в Україні «чорногорський сценарій».

Експерт Олександр Коваленко повідомляв, що «РПЦвУ, яка культивує зараз в інформаційному просторі наратив про „гоніння“ найближчим часом почне розгойдувати свою армію парафіян за допомогою замовних провокацій. І проба пера, судячи з усього, вже була зроблена». Він зауважив, що у конфлікт втрутився фігурант Миротворця Алєксандр Вознєсєнскій, який таким чином «палить всю кантору» РПЦ.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.