bitvazaurozay

Вся правда про Илью Киву

 
Тепер трохи про Илья Кива. В 2014 році чудо прибуло на базу в Покровське, там на той момент був Донбас, ПС і ще кілька Добровольчих підрозділів. Не знаю як, але Ківа одразу став довіреною особою Д.Яроша на виборах в президенти, постійно їздив в мащині з Хорватом(ПС), і нюхав метамфітамін. Не наюханого Ківу я не бачив.
 І.Ківа не брав участь в жодному бою, ніколи не був у бойових діях, якщо це тільки не зачистка, і не операція по вилученню майна (марадьорка). Ківа взагалі був трусливим, від звичайного пострілу шарахався і падав як придурок, дьоргався від звуків. 
Лишній раз навіть на фронт не їздив. Єдині подвиги Ківи були на подвалах ... Там йому не було рівних. Він міг причепити до яєць сєпара 220вт, і кричав разом з сєпаром, ніби кайфував... різав на спинах їм : я сєпар. Палив їх паяльником. Одним словом хворий.
 Одного разу, наша група привела двох язиків, окупантів РФ, прямо з окопів ворога, з доказами і паспортами рф, ми понесли втрати : 1-200, 2-300, поки СБУ доїхала, язиків Ківа закатував, навіть не отримав ніякої інформації. Це і є Ківа. Ніякого героїзму в боях, а в подвалах бетман... 
Як і чому він був біля Яроша нам не відомо. Одразу після Мукачівських подій 2015, він назвав нас по телебаченню (Сонечко) терористами, яких треба не затримувати, а ліквідовувати, що порошенко і спробував. Мудрий. "СОНЕЧКО". УПА.

Назарій Мудрий

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.