bitvazaurozay

Vodafone vs Київстар: порівняння найдешевших тарифів

Раніше тарифні плани Vodafone були дешевшими, ніж у Київстар, але при цьому послуг у Київстар було трохи більше. Сьогодні два найбільші оператори в нашій країні пропонують тарифні плани за приблизно однією ціною – близько трьох гривень в день. Подивімось, яка пропозиція буде краще!

Де ви отримуєте більше послуг?

Найбільш дешевий тарифний план від Vodafone називається Vodafone SuperNet Turbo. Місячна абонентська плата в ньому становить сто гривень, тобто всього ви платите близько трьох гривень і тридцяти копійок в день. За цю вартість, рівносильну середній ціні соціального тарифного плану, ви отримуєте цілком непоганий пакет послуг, що, в принципі, для дешевих тарифних планів не характерно. В першу чергу, в даний тарифний план входить значний пакет інтернету – двадцять гігабайтів. Що стосується розмов, то на всі мобільні номери по Україні ви отримаєте сімсот хвилин. Також надається послуга Vodafone Video Pass, яка порадує тих, хто дивиться багато різного відео-контенту на своєму смартфоні. В рамках даної послуги ви отримуєте безкоштовне користування такими популярними сервісами, як Ютуб, Нетфлікс і Мегого.

Нарешті, якщо вам не вистачає семисот хвилин, і ви витратите їх усі, то можна додатково підключити ще цілих півтори тисячі хвилин в рамках послуги «Більше розмов». Підключити цей тарифний план, втім, можна далеко не скрізь.

Що стосується «Київстар», то він за аналогічну ціну пропонує тарифний план «Смачний». Правда, в перерахунку на дні він виходить трохи дорожче, тому що ви оплачуєте послуги не на тридцять днів, а на двадцять вісім (так званий операторський місяць). Таким чином, виходить вартість в три гривні і п’ятдесят сім копійок.

Що ж ви будете отримувати в рамках даного тарифного плану? Пакет інтернету приблизно рівнозначний, ви також отримаєте двадцять гігабайтів. Ви також маєте право на безлімітні розмови всередині мережі оператора і триста хвилин дзвінків на інших операторів по Україні, а також за кордон.

Головною проблемою обох тарифних планів є те, що вони регіональні, тобто доступні не на всій території нашої країни. Також неважко помітити, що в них відрізняється кількість дзвінків, а також наявність додаткових акцій.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.