bitvazaurozay

Зала навіть підвелася, інстинктивно випроставшись від жаху перед незворотнім

Сьогодні Ґітанас Науседа виступав у нашому Соймі однією з офіційних мов Міжмор'я - українською. В окремих фрагментах його українська дикція була чистішою за відповідну в практикуючих депутатів-українофонів.

Звісно, сам по собі Президент Науседа просто здібний до мов чоловік - як і більшість людей з музичною освітою. Проте драматургія всієї промови з трибуни українського Сойму була збудована так, що слова "Крим - це Україна" пролунали як тисячу разів виголошене у міжвоєнній Литві "Вільнюс - це Литва".

Виголошуване зокрема й усією повнотою ОУН та її лідера Євгена Коновальця, громадянина Литви до самої загибелі 1938 року.

Крим - це Україна, Вільнюс - це Литва... Щоправда, друге стало доконаним фактом лише після IIWW. А як буде з Кримом - побачимо.

Поки що Науседа заслужив овації навіть цього, перекошеного від українофобії парламенту. Зала навіть підвелася, інстинктивно випроставшись від жаху перед незворотнім.

Ростислав МАРТИНЮК

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.