bitvazaurozay

Мендель: «Санкції США проти Коломойського – це тільки початок»

Речниця президента України Юлія Мендель вважає, що санкції США проти українського бізнесмена Ігоря Коломойського – «це тільки початок». Про це вона сказала в інтерв'ю виданню «Гордон».

На думку Юлії Мендель, американські санкції проти Коломойського – «більше символічні», вона закликала чекати інших новин по цій темі.

«Штати – це поки досить... Так, санкція визначена, яка є більше символічною і показує, що у них є докази його корупції, оскільки там звучить чітко слово "корупція". Я думаю, що це не кінець. Думаю, це початок», – зазначила вона.

Речниця президента не дала прямої відповіді на питання, чи згодиться Україна видати олігарха Штатам, де проти нього ведеться розслідування, якщо отримає відповідний запит.

«Подивимося. Я ж не ворожка... Буде як буде... Ми ж стоїмо за інтереси і держави, і кожного українця», – сказала Юлія Мендель.

Також вона не стала уточнювати, коли саме варто очікувати новин по цій темі.

«Я ж не ворожка. Я нікому зараз не погрожую і не збираюся йти проти когось і розповідати якісь речі, які можна інтерпретувати по-різному. Просто давайте дивитися, як будуть розвиватися справи», – додала Мендель.

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.