bitvazaurozay

Microsoft примусово оновить комп’ютери користувачів

Американська компанія Microsoft запустила примусове оновлення операційної системи Windows 10 до актуальної версії 20H2.

Відзначається, що самі оновлення будуть завантажені поверх маси версій операційних систем з наближенням їх терміном обслуговування. Оновлення розгортаються поетапно, що зроблено для того, щоб користувачі змогли безпроблемно перейти на нові версії ОС. Сам процес, як відомо, відбувається під управлінням машинного навчання. У найближчі терміни корпорація має намір оновити Windows 10 версій 1809 1909 році, а також Windows Server версії 1909.

“Ми збільшуємо кількість пристроїв, які наближаються до завершення обслуговування для автоматичного оновлення до Windows 10 версії 20H2 “, – поділилися представники Microsoft.

За словами директора компанії з обслуговування Windows Джона Кейбла (John Cable), Microsoft приступає до примусового оновлення ОС за кілька місяців до того, як закінчиться термін їх обслуговування, щоб надати користувачам час для безперешкодного переходу.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.