bitvazaurozay

Заслуженій артистці РФ заборонили в’їзд в Україну через поїздку в окупований Крим


КИЇВ. 2 березня. УНН. Російська актриса театру та кіно Роза Хайрулліна отримала заборону в’їзду в Україну за незаконне відвідування окупованого Криму. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Цитата:

“Чергову порушницю зупинили в аеропорту "Бориспіль“. У ході контролю прикордонники... з’ясували, що жінка, громадянка Росії, перебувала в Криму, порушуючи встановлений порядок в’їзду-виїзду”, — йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що іноземка прилетіла в нашу країну рейсом з Мінська. Під час оформлення було встановлено, що вона є актрисою театру та кіно, заслуженою артисткою Росії. Також росіянка пояснила, що на український півострів їздила, начебто, з приватним візитом навесні 2020 року і потрапила туди авіарейсом. У той же час, як вказали у ДПСУ, "зафіксовано і інші її візити на окуповану Росією територію України". З її слів, в Україні вона планувала взяти участь у кінозйомках.

"За порушення українського законодавства громадянці Росії прикордонники заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки, а також притягнули до відповідальності за ст. 204-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї”, — зазначається в повідомленні.

Так, наразі вона повернута за межі України зворотним рейсом в Білорусь.

Роза Хайрулліна — радянська і російська актриса театру і кіно, заслужена артистка РФ, заслужена артистка Татарстану, лауреат Державної премії Російської Федерації.

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.