bitvazaurozay

ЄС запустить в Україні проєкт з протидії дезінформації

На нього планують витрати два мільйони євро.

Європейський Союз в 2021 році в Україні запустить проєкт з протидії дезінформації на місцевому рівні. Про це 16 лютого повідомив заступник голови Представництва Євросоюзу в Україні Ремі Дюфло під час онлайн-семінару «Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти».

На проєкт планують витрати два мільйони євро для того, щоб покращити протидію дезінформації на місцевому рівні, підняти рівень медіаграмотності й підтримати високу якість медіа.

Крім того, пан Дюфло анонсував ще дві програми: у межах однієї – вивчатимуть імідж України в інших країнах; у межах другої – оцінюватимуть, як формуються погляди в районах на схід від контактної лінії.

Нагадаємо, міністерство культури та інформаційної політики України в березні 2021 року планує запустити Центр протидії дезінформації. 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.