bitvazaurozay

Дружина Медведчука відреагувала на потрапляння в базу «Миротворця»

Дружина народного депутата від проросійської політичної сили «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко відреагувала на внесення її у базу сайту «Миротворець».

«Єдине, що можу сказати всім «миротворцям»: не витрачайте свій час, нас цим не зачепити і не залякати. Господь з нами», – написала Марченко у Instagram.

У відео, яке вона виклала в мережі, Марченко також заявила про телефонні дзвінки на її мобільний номер і нецензурні висловлювання на її адресу від невідомих.

«Хлопці, не витрачайте час, ні мене, ні мого чоловіка це не зупинить і не злякає», – вказала телеведуча.

Український центр «Миротворець», який розпочав свою діяльність відразу після анексії Криму Росією, напередодні вніс Оксану Марченко до своїх списків.

«Фінансування терористів і російських окупантів. Заперечення російської агресії. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України. Участь у спробах легалізації окупації АР Крим російськими загарбниками», – так обґрунтовувалась поява профілю Марченко на сайті.

Сайт «Миротворець» створений у 2014 році, позиціонує себе як інтернет-представництво Центру дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки громадян.

Центр є громадською організацією і відомий також збором даних про підозрюваних донбаських і кримських сепаратистів та іноземних громадян, що їх підтримують. Відповідну інформацію про цих осіб «Миротворець» публікує на своєму сайті в розділі «Чистилище».

У 2016 році посли держав «Групи семи» озвучили вимогу до Києва закрити сайт, коли на ньому були оприлюднені списки журналістів, у тому числі західних, які, виконуючи професійні обов’язки, змушені були отримувати акредитацію від угруповання «ДНР». Під час ситуації з оприлюдненням даних журналістів сайт оголосив про своє закриття, але згодом вирішив відновити роботу.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.