bitvazaurozay

Грета Тунберг відморозила вуха на мітингу проти глобального потепління

Шведська екоактівістка і кілька десятків її прихильників госпіталізовані з обмороженнями 1-3 ступеня після чергової акції «П'ятниці за майбутнє» (#FridaysForFuture), що пройшла в Стокгольмі біля будівлі місцевого парламенту.

За повідомленням видання Aftonbladet, захисники навколишнього середовища на чолі з Тунберг вийшли на традиційний мітинг проти глобального потепління, незважаючи на рекордні для шведської столиці 15-градусні морози. 

Поліцейські безуспішно намагалися вступити в діалог з протестуючими, рекомендуючи їм перенести акцію в приміщення риксдагу (парламенту) або хоча б надіти теплий одяг, однак активістка з обуренням відкинула всі пропозиції. 

На її думку, для опалення парламенту використовується неекологічний газ, а на запропонованих поліцейськими пуховиках і унтах не було ярликів, що підтверджують, що при їх виготовленні було використані хутро, шкіра або пух тварин. Лише через кілька годин задубілі активістів вдалося відправити в лікарню.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.